Generiká nám pomohli v intímnom živote

Vo svojich dvadsiatich rokoch som spoznala pocit pomenovaný láska. Niekoľko mesiacov od prvého stretnutia s tým istým mužom som zistila, aké je to mať sex. Odvtedy ubehlo viac než desať rokov a stále ten istý muž je mojím manželom a máme spolu deti. Náš manželský život je takmer dokonalý a v posteli nám to vždy klapalo. Teda až donedávna…

Jeden štvrtkový večer sme s manželom dostali chuť milovať sa. Všetka atmosféra sa presunula do našej postele a celí šťastní, že deti spia, sme zo seba vyzliekli oblečenie. Tu nastal problém, ktorý sa nám stal prvýkrát, odkedy sme spolu. Môj manžel nedosiahol erekciu. Mohla som sa snažiť akokoľvek, skrátka “jeho pýcha” mu nefungovala.

Rada nad zlato

Ako dôvod sme určili celkovú únavu a stres z práce. Žiaľ, o dva dni neskôr sa nám stala takáto situácia znova. A potom zas a zas. Neviem, či to trápilo viac mňa alebo môjho manžela. Ako každá žena, hneď som si začala klásť otázku, či už svojho manžela nepriťahujem alebo či náhodou nemá inú ženu. On mi však vysvetlil, že sex so mnou naozaj chce mať, na inú sa ani nepozrel a stále sa mu páčim. Nevedel mi však vysvetliť, čo sa deje s jeho telom. Proste jeho penis nefunguje. A tak sme jeden večer začali na internete pátrať po príčine.

Prečítali sme si rôzne diskusné fóra a našli sme zopár rád, ako si pomôcť. Odvtedy vieme, že diskusné fóra už navštevovať nebudeme, pretože rady ako pozerať porno, kúpiť si špeciálne lubrikačné gély či sexuálne pomôcky nepomáhajú. Proste to bola chyba v tele a nie v hlave. Raz som sa s týmto naším problémom zdôverila svojej najlepšej kamarátke a zároveň kolegyni. Tá, keďže je staršia a má už svoje skúsenosti, mi odporučila pre manžela navštíviť doktora. Ísť priamo na lekárske vyšetrenie a liečbu liekmi.

Po dlhom prehováraní môj manžel súhlasil a doktora navštívil, dokonca od neho odchádzal s lekárskym receptom. Keď som na druhý deň po tieto lieky šla do lekárne, skoro som odpadla, keď mi pani v lekárni povedala cenu za balenie pár tabliet. Naozaj veľká investícia do nášho sexuálneho života. Prvýkrát som sa otočila v lekárni s vetou, že ešte si to rozmyslíme a uvidíme, či také lieky potrebujeme. V ten deň sme boli zúfalí, že síce sme riešenie našli, no do nášho rodinného rozpočtu nezapadá.

Druhá rada na ušetrenie peňazí

Svojej kolegyni, ktorá mi poradila návštevu doktora, som s humorom zdelila aké sú drahé tabletky na liečenie erektilnej dysfunkcie. Mať problém s erekciou nie je žiadna lacná záležitosť – hlavne nie, keď chcete udržiavať pravidelný sexuálny život. Vtedy mi kamarátka Katka poradila výbornú internetovú stránku, alebo teda skorej internetový obchod s generikami. Ten sme spolu s manželom hneď v ten večer vyhľadali na notebooku a zisťovali sme, čo a ako.

Stránka ponúka tzv. generiká liečiv. Ide o lieky s rovnakým zložením hlavnej látky ako ich originálna verzia – len s iným názvom ako originál a hlavne v rozumnej cene. Čiže sme si tu mohli objednať lacnejšiu verziu spomínaného predpísaného lieku.

Generikum Spedra

Lieky na liečbu problémov s potenciou sme našli pod kategóriou generikum Spedra. Tam spoločnosť ponúka liek AVA FORCE 100 mg. Sto miligramov na konci názvu preto, lebo jedna tableta obsahuje 100 mg hlavnej látky – Avanafilu. To je účinná látka, ktorá sa postará aby manželova potencia bola presne taká, akú potrebujeme. A jej veľkou výhodou je aj predĺženie času erekcie, čo nám doprialo ešte lepšie milovanie ako doteraz.

Tento liek sme si objednali najprv v menšom balení, pretože sme ešte nevedeli, ako naň zareaguje manželove telo. Keď sa však po požití polovice tablety erekcia dostavila už po pätnástich minútach, vedeli sme, ako dobre zaúčinkovala. Na krabičke je sľúbená erekcia až v trvaní šesť hodín. Nikdy sme to takto nestopovali, ale zaručene vieme, že generiká AVA FORCE 100 mg boli najlepšou našou voľbou. Je však potrebné prečítať si pribalený leták, ktorý hovorí o pravidlách použitia liekov a vedľajších účinkov.

Manžel sa hlavne teší z nákupu cez internet, ktorý je z pohodlia domova a hlavne v anonymite, keďže poštár nevie, čo nám priniesol a môj manžel nemusí ísť s hanbou do lekárne. Máme tak ušetrené peniaze, stresy v lekárni a hlavne môj manžel dosiahne erekciu, ktorá ma vždy uistí, že je to ten pravý chlap, schopný uspokojiť všetky moje potreby 😉

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s