Neobmedzený internet

Bez internetu sa to proste v dnešnej dobe nedá. Časy sa zmenili a teraz je už všetko „online“. Či už chcem zistiť najnovšie info, blížiace sa udalosti, niekoho kontaktovať alebo dokonca niečo nové kúpiť, na to všetko je potrebné rýchle a stabilné pripojenie. No to a bol v mojom prípade problém. Ako som ho vyriešila?

Ak som chcela aj naďalej držať krok s dobou, musela som vymeniť moje staré pomalé internetové pripojenie za nové. A voľba u mňa padla na internet od SWAN-u.

Výhodné pripojenie

Keď som sa s mojím problémom zverila mojim kamarátom, odporučili mi mnoho firiem, od ktorých by som mala internet rýchly a stabilný. Medzi týmito firmami padol aj názov SWAN, ktorý mi odporučil môj dobrý kamarát. A tak som sa na ňu pozrela bližšie a bola som prekvapená.

Medzi mnohými výhodami som našla aj výbornú stabilitu a pokrytie pripojenia, super cenu a možnosť mať optický a neobmedzený internet. Čo by mi vyriešilo nejeden problém. A tak som si na odporúčanie mojich známych, za poskytovateľa internetových služieb vybrala spoločnosť SWAN. A svoje rozhodnutie dodnes neľutujem.

Služby na vysokej úrovni

Čo sa týka samotných služieb, tak tie sú na vysokej úrovni. Ja, ako žena, som mala s mnohými cudzími odbornými termínmi nejeden problém, no v zákazníckom centre boli ku mne nanajvýš ústretoví.

Vysvetlili mi všetko, na čo som sa spýtala a pomohli mi aj vybrať internet presne pre mňa. Nakoniec som sa rozhodla nie len pre internet, ale aj možnosť telefonovať, a to za tie najlepšie ceny

Navyše mi k rýchlej sieti pridali aj antispamovú a antivírusovú ochranu emailov. Čo som samozrejme s radosťou uvítala. Moju návštevu zákazníckeho centra tak hodnotím na výbornú.

Technická podpore je samozrejmosťou

Samozrejme som mala obavy. Ako nainštalujem všetok potrebný hardware, ktorý som dostala a ktorý mi ešte len má prísť kuriérom? Aj keď tak možno na prvý pohľad pre moje pôvabné okuliare, ktoré nosím pri čítaní a prednáškach nevyzerám, ale nie som veľmi technický typ. Preto som mala menšie obavy, ako to všetko spojazdním.

Keď mi kuriér doručil modem priamo ku mne domov, zistila som, že inštalácia je veľmi jednoduchá a zvládne ju azda každý. Navyše, ak by niekto mal problémy a naozaj nevedel modem nainštalovať, môže požiadať aj o technickú podporu. Potom k vám prídu nainštalovať potrebné veci technici.

Ja som však všetko spojazdnila celkom sama. Len s pripojením som sa obrátila na info linku, aby som sa dozvedela ešte ďalšie informácie o internete. Tú môžem využiť, ak sa hocikedy vyskytne nejaký problém. Poradia vám non-stop.

Naozaj rýchly internet

Poskytovateľ internetových služieb SWAN, ponúka na výber okrem normálneho internetového pripojenia aj najnovšie optické pripojenie. Práve to je niekoľkokrát rýchlejšie ako bežné pripojenie. Ak teda siahnete po optike, získate aj neobmedzený internet s vysokou rýchlosťou pripojenia.

Spoločnosť mi tak aj garantovala stabilnú a vysokú rýchlosť pripojenia, s možnosťou dosiahnuť až 90 Mbps (nech už to znamená, čo chce). Čo je (podľa recenzií) naozaj kvalitné pripojenie – či už na pozeranie filmov, videí, počúvanie hudby, kancelárske práce, skype, alebo podobne. Internet má aj vcelku dobré pokrytie, čo ma ešte viac potešilo. Takže nie je problém v rôznych častiach Slovenska.

Cenník

Ceny služieb sú v celku prijateľné, čo sa o niektorých iných spoločnostiach povedať nedá. U SWAN-u som mala na výber z troch balíčkov. Tie boli označené písmenami S, M, L a líšili sa  cenou a rýchlosťou pripojenia. Pričom samozrejme, čím vyšší balíček a lepšie pripojenie, tým vyššia cena.

Ja som siahla po optickom pripojení a strednom balíčku Internet M. Čo mi bohato postačuje. Za takýto balíček platím mesačne 14,99 € s viazanosťou. Ak by chcel niekto internet bez viazanosti, vyšlo by ho to o cca 5 € drahšie. Ja však s viazanosťou problém nemám, keďže ako som spomínala v úvode, s internetom od SWAN-u mám doposiaľ len pozitívne skúsenosti.

Balíček pre seniorov

V ponuke som si naozaj vybrala to, čo potrebujem. Medzi rôznymi balíčkami som našla aj balík Internet Senior, ktorý sa ideálne hodí mojim rodičom. Keďže bývajú vcelku ďaleko, okrem návštev a volania si tak kedykoľvek môžeme napísať. A tak mám prehľad o všetkom, čo sa u nich doma deje.

LTE internet

Okrem optiky som mala na výber aj LTE internet TO.doma, ktorý ponúka taktiež rýchle a neobmedzené pripojenie na internet. Ako mi povedali pracovníci SWAN-u, toto pripojenie je ideálne na miestach, kde sa nenachádza optické pripojenie. Navyše nie sú potrebné žiadne výkopové práce a ani ťahanie zložitej kabeláže. Cenovo sa toto pripojenie pohybuje na rovnakej hladine, ako optické pripojenie.

Je tak len na vás, aký internet si vyberiete. Ja som nanajvýš spokojná.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s