Pozvite partnera na nezabudnuteľnú romantickú večeru

Mnohí to dôverne poznáme – kolotoč pracovných a rodinných povinností a na romantiku veľa času nezostáva. Partnerský život je však nemenej dôležitý a ak ho dlhodobo zanedbávame, môže sa nám to vypomstiť. Zabíja váš vzťah rutina, alebo len túžite po oddychu v príjemnom prostredí? Možno to chce romantickú večeru vo dvojici, najlepšie v kombinácii s prvotriednymi wellness službami.

Každý z nás občas zatúži po úniku z každodennej rutiny. Ubíja vás dlhodobo manželský stereotyp a chcete svojho partnera príjemne prekvapiť? Tým správnym osviežením pre vás vzťah môže byť romantická večera alebo spoločne strávený víkend v príjemnom prostredí. Bez ohľadu na vaše preferencie týkajúce sa miesta, kombinácia výborného jedla a dokonalého relaxu v podobe kvalitných wellness služieb vás oboch určite dostanú.

Romantika pre každého

Na základe mojich nedávnych skúseností viem, že za dobrým jedlom a oddychom netreba cestovať ďaleko. Veď možností cenovo dostupných romantických pobytov so všetkým, čo k tomu patrí, nájdete aj v rámci Slovenska viac než dosť. Ak, navyše, dávate prednosť aktívnemu oddychu v lone krásnej prírody, potom je pobyt v niektorom z tunajších hotelov pre vás tým ideálnym riešením.

Široká ponuka luxusných izieb a apartmánov, vrátane špičkovej gastronómie vám poskytne nezabudnuteľné zážitky. Osobne dávam prednosť pobytom situovaným do horského prostredia alebo kúpeľov a musím konštatovať, že som zatiaľ nemala negatívnu skúsenosť. Naproti tomu moja dobrá priateľka nedá dopustiť na romantiku v Benátkach, Prahe či Budapešti. Takže koľko ľudí, toľko chutí. Stačí si len vybrať miesto, ktoré vám najviac vyhovuje.

Na staré zážitky sa nezabúda

Nikdy nezabudnem na ten deň, keď ma môj manžel pred niekoľkými rokmi požiadal o ruku na romantickej večeri na terase noblesného historického hotela. Bol to skutočne jedinečný a silný zážitok so všetkým, čo k tomu patrí. Neopakovateľnú atmosféru z trojchodovej večere umocňovali horiace sviečky na terase, z ktorej bol prekrásny výhľad na okolité prírodné skvosty. Nechýbala romantická výzdoba, príjemná hudba, moje obľúbené kvety, výborný sekt a kvalitné víno.

Vychutnávali sme si lahodné jedlo, okolitú panorámu a prítomnosť jeden druhého. Večera bola naozaj jedinečným kulinárskym zážitkom a odvtedy sa prikláňam k názoru, že láska ide skutočne aj cez žalúdok. Po nej nasledoval romantický wellness vo dvojici v bazéne s vírivkou a príjemná masáž, ktorá nás dokonale uvoľnila. Noc strávená v romanticky vyzdobenej a luxusne vybavenej izbe predstavovala príjemnú bodku za týmto krásnym večerom, ktorý bol dokonalou symbiózou romantiky a relaxu.

Neskĺznite do manželského stereotypu

Ako to už v bežnom živote zvyčajne chodí, po svadbe sa partnerská romantika pod ťarchou každodenných povinností postupne vytráca. Tento fenomén postihol aj náš vzťah. Po istom čase som si uvedomila, že s manželom nám na seba zostáva čoraz menej času. Ja som bola vyčerpaná matka na materskej dovolenke a manžel ťažko zarábajúci živiteľ rodiny. Naše rozhovory sa po rokoch týkali len detí, nezaplatených účtov a domácich povinností.

Jedného dňa som sa rozhodla, že takto to ďalej nejde a je načase vyčleniť si nejaký čas len pre seba a svoje spoločné koníčky. Kedysi sme radi cestovali a spoznávali nové miesta. Keď som to raz v rámci bežného rozhovoru manželovi priamo naznačila, spočiatku nebol veľmi nadšený. Pár dní na to ma prekvapil nápadom na víkendový pobyt vo dvojici priamo v srdci Vysokých Tatier. Samozrejme, že sme si nás spoločný víkend po dlhých rokoch poriadne užili.

Ako za starých čias

Bolo to zhodou okolností v deň výročia našej svadby, keď sme odišli stráviť pár zaslúžených dní odpočinku v čarokrásnom prostredí našich veľhôr. Romantický víkend v Tatrách s honosnou večerou a prvotriednym wellness bol tým pravým balzamom pre nás vzťah.

Manžel ma pri večeri obdaroval krásnym šperkom a poďakoval sa mi za spoločne strávené roky. Tých pár dní sme si naplno užili a zároveň sme sa venovali jeden druhému. Romantika, chvíle pokoja, masáže, sauna a neopakovateľné gurmánske zážitky – to bolo to, čo sme už dlho obaja potrebovali. Cez deň sme chodili spoznávať najbližšie prírodné skvosty.

Večer sme si dopriali zaslúžený relax v romantickom tatranskom hoteli, ktorý bol ideálnym miestom pre trávenie času vo dvojici. Kvalitná gastronómia a pobyt v privátnej vírivke pod hviezdnou oblohou bol pre nás skutočne jedinečný. K dispozícii sme mali aj hotelový bar, ktorý bol ako stvorený pre zamilované páry.

Doprajte si pravidelný oddych

Po návrate domov sme sa cítili ako znovuzrodení a plní energie, čo v konečnom dôsledku ocenili aj naše deti. A tak sme si s manželom sľúbili, že naše víkendové pobyty vo dvojici zmeníme na pravidlo a aspoň raz za čas niekde „vypadneme“. Ak nám to povinnosti dovolia, raz týždenne si vyjdeme na spoločnú večeru. Od vtedy je náš vzťah oveľa intenzívnejší a vrátila sa doň romantika.

Potrebujete si aj vy oddýchnuť od každodenného stresu z práce, detí, alebo si vychutnať prítomnosť jeden druhého v nádhernom prostredí? Prekvapte svojho partnera a zažite romantickú večeru s neopakovateľnou atmosférou, prípadne si z času na čas doprajte spoločný wellness. Záleží len na vás, či si za miesto svojho oddychu zvolíte prostredie nášho čarovného Slovenska, alebo dáte prednosť zahraničiu. A buďte si istí, že oddych v prekrásnom romantickom prostredí určite prospeje nielen kvalite vášho partnerského vzťahu, ale aj vášmu zdraviu.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s